Страна производитель

Эффекты чая

Відображаються усі з 3 результатів

 • Гинкго Билоба (Ginkgo Biloba) (измельчённый)

  190 грн

  ГИНКГО БИЛОБА – ОТЛИЧНЕЙШИЙ СТИМУЛЯТОР МОЗГОВОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ!
  – улучшает функции памяти;
  – улучшает мозговое кровообращение;
  – способствует лучшему запоминанию информации;
  – способствует лучшей концентрации;
  – снимает усталость от переизбытка информации;

 • Свежая партия!
  Свежая партия!

  Брахми (Bacopa monnieri)

  250 грн

  Брахми (Bacopa monnieri) – успокоительное и тоник, который поддерживает электро-химические процессы в мозге максимально эффективными.
  Брахми (Бакопа Монье) улучшает умственные способности, способствует усвоению нового учебного материала. Брами тонизирует ЦНС, устраняет поведенческие расстройства и нарушения памяти.

 • Свежая партия!
  Свежая партия!
  Свежая партия!

  Готу Кола (Centella asiatica)

  250 грн

  Готу Кола или Центрелла — травка которую легко и без особых забот можно приобрести в интернете. Зачем? Ответить на этот вопрос помогут знатоки и любители альтернативной медицины. Это африканское растение уже несколько столетий используется аборигенами Центральной и Южной Африки и Мадагаскара, которые называют этого фито-целителя «травой памяти» и даже «пищей для...

Каталог етнічних чаїв по всьому світу

У нашому інтернет-магазині ви можете купити етнічний чай з Азії, Африки, Європи, Південної та Центральної Америки, а також інших частин світу. У нашому асортименті велика кількість відомих світових сортів та видів етнічного чаю, які давно користуються популярністю не тільки у гурманів – це гуарана, всі види кратома, гінгко білоба, катуаба, блакитний лотос та інші.

Крім того, у нас є і безліч чайних новинок, таких як лапачо, брахмі, нових типів пуеру, котячий кіготь, готу кола. Деякі типи чаїв доступні відразу в декількох варіантах – у вигляді екстрактів, в меленому та крупнолистовому. Нові надходження в магазин проходять регулярно, ми ретельно стежимо за оновленням актуального асортименту, а також можлива доставка на замовлення. За оптове замовлення у нас передбачена цікава програма лояльності, тому що більше ви хочете купити етнічного чаю, то більше зможете заощадити. При замовленні від 1199 грн. ми робимо доставку за рахунок нашого магазину.

Для зручності вибору всі види чаю на сайті класифікуються за різними ознаками та ефектами через фільтр:

 • Знеболюючі
 • Тонізуючі
 • Розслаблюючі
 • Сексуальні
 • Ноотропні
 • Імуностимулятори
 • Сномодулюючі
 • Антистрес-чаї

Також ви можете вибрати чаї за географічним критерієм, обравши для себе лише країну виробника.

Магазин етнічних чаїв Гуарана працює на ринку вже понад 10 років і зарекомендував себе не лише якістю та асортиментом представленого чаю, але й скрупульозним професійним сервісом, який відзначають наші постійні покупці.