В інтернет-магазині чаїв та рослин ентеогенів Guarana.in.ua Ви можете купити найкращі етнічні чаї з різних країн світу. Всі представлені товари різні за властивостями та призначенням. Але їх головна спільна риса - висока якість та ефективність. Асортимент нашого магазину guarana.in.ua постійно поповнюється новими цікавими та екзотичними рослинами. В нас ви можете знайти різноманітні види кратома, гуарану, калею, мукуну, брахмі, ентада боби, увуме, сілєну, горіх кола, какао боби, муїра-пуаму, катуабу, готу колу та інші цікаві чаї та екстракти. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб Ви залишилися задоволені. Індивідуальний підхід до кожного та високий рівень сервісу - це візитна картка нашого інтернет-магазину етно-чаїв Guarana.

Всі продукти, представлені в guarana.in.ua абсолютно легальні на всій території України, а також у більшості країн світу. Всі товари в нашому магазині продаються виключно в ботанічних цілях, для колекціонування та наукових експерементів. За інше використання товарів адміністрація магазину guarana.in.ua відповідальності не несе.

Ми не продаємо товари особам, які не досягли 18 років.

Ресурс не суперечить чинному законодавству України і є абсолютно легальним. Перебуваючи на цьому сайті, Ви погоджуєтеся з тим, що написано вище. Якщо Ви з якихось причин не згодні з інформацією, написаною вище, просимо Вас покинути наш сайт guarana.in.ua