,
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб-Вс: выходные😊

0
Мой заказ

Купити Калея Закатечічі (Calea Zacatechichi) в інтернет-магазині Guarana

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Каталог етнічних чаїв по всьому світу

У нашому інтернет-магазині ви можете купити етнічний чай з Азії, Африки, Європи, Південної та Центральної Америки, а також інших частин світу. У нашому асортименті велика кількість відомих світових сортів та видів етнічного чаю, які давно користуються популярністю не тільки у гурманів – це гуарана, всі види кратома, калея закатечічі, гармала, ашваганда, гінгко білоба, канная, катуаба, блакитний лотос та інші.

Крім того, у нас є і безліч чайних новинок, таких як лапачо, брахмі, нових типів пуеру, котячий кіготь, готу кола. Деякі типи чаїв доступні відразу в декількох варіантах – у вигляді екстрактів, в меленому та крупнолистовому. Нові надходження в магазин проходять регулярно, ми ретельно стежимо за оновленням актуального асортименту.

Для зручності вибору всі види чаю на сайті класифікуються за різними ознаками та ефектами через фільтр. Магазин етнічних чаїв Гуарана працює на ринку вже понад 10 років і зарекомендував себе не лише якістю та асортиментом представленого чаю, але й професійним сервісом, який відзначають наші постійні покупці.

  • Войдите на сайт чтобы
    добавить товар в список желаний
    К сравнению
  • Войдите на сайт чтобы
    добавить товар в список желаний
    К сравнению
Наверх