Останнім часом багато наших клієнтів цікавляться, чи можна коронавірусом заразитися від посилок?

Відповідаємо: це виключено. Посилки повністю безпечні. Епідеміологи повідомляють, що вірус не живе поза зараженим організмом тривалий час і може заражати інших людей тільки протягом 24-48 годин, а найчастіше і зовсім помирає протягом найближчих кількох годин.

Крім того, для виживання вірусу необхідне відповідне вологе середовище. Шансу заразитися через предмети, доставлені посилкою, теоретично не існує.

Також не забувайте, що у нас немає посилок із Китаю. Основні поставки чаю, зокрема й кратома, у нас ідуть із Малайзії та Індонезії.

Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що отримання листів і посилок з Китаю не становить загрози зараження коронавірусом.

Отримувати посилки та листи з Китаю, де почалося поширення нового коронавірусу 2019-nCoV, безпечно. Про це повідомила Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у своєму офіційному Twitter https://twitter.com/WHO/status/1223532656778010624

"Згідно з останніми аналізами, нам відомо, що коронавіруси не живуть довго на таких об'єктах, як листи або посилки", - заявила ВООЗ. Як випливає з досліджень ВООЗ, коронавірус не живе довго поза організмом, тому ризику зараження немає, пояснили в організації.

Ми рекомендуємо всім вам довіряти інформації тільки з перевірених офіційних джерел, таких як Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

Щойно в цій галузі з'являтимуться нові дані, ми обов'язково відразу ж вас про це сповістимо. Поки ж ми можемо бути абсолютно впевнені в тому, що наші посилки є безпечними і не принесуть вам жодної шкоди.